نارمک را بیشتر بشناسید

شرکت کاروان تندیس توس با برند تجاری “نارمک” در سال 1374 شمسی با تکیه بر دانش، تخصص، و اعتبار، فصل جدیدی از تجارت آجیل و خشکبار را در ایران آغاز کرد. نارمک امروزه با سه دهه تجربه و پشتکار، با نگاهی استراتژیک به توسعه بازارهای جهانی، حضور مؤثری در صحنه بین‌الملل دارد و با تأسیس شعبه‌هایی در نقاط کلیدی دنیا، گام‌های بزرگی در راستای ارتقاء جایگاه ایران در صادرات آجیل و خشکبار برداشته و به نمادی از برتری، ارزش، پیشرفت و تعهد در صنعت آجیل تبدیل شده‌ است؛ ما در نارمک با اتکا به تجارب ارزشمند، بهره‌گیری از فناوری‌های روز، بالاترین استانداردهای جهانی و رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای، در تلاشیم تا در هر مرحله از فرآیند تولید تا تحویل، تمایز و کیفیت را حفظ کنیم و محصولاتی را تقدیم جهانیان کنیم که سلامت و کیفیت را به ارمغان آورد و همچنین اعتماد و رضایت مشتریان را نیز جلب نماید.

  • بزرگ‌ترین و سریع‌ترین خط تولید آجیل در ایران
  • تنها شرکت تولید آجیل ایران بدون استفاده از مواد نگه‌دارنده
  • تولید محصولات بدون رنگ مصنوعی، بدون اسانس و بدون کلسترول و کم نمک
  • تولید، فراوری و سورتینگ محصولات با دستگاه های پیشرفته و مکانیزه اروپایی

ما در نارمک، با شناخت کاملی از بازارهای جهانی و نیازهای متنوع مشتریان بین‌المللی، محصولاتی را عرضه می‌کنیم که با بالاترین استانداردهای کیفیت و بسته‌بندی مطابقت دارند؛ این رویکرد ما را قادر ساخته است که تا به امروز محصولاتمان را به 16 کشور برتر جهان صادر کنیم و با احداث دفاتر خارجی در کشورهایی نظیر قزاقستان، روسیه، مالزی و استرالیا به برند اول آجیل و خشکبار در این کشور ها تبدیل شویم؛ تا پایان سال 1403، چهار کشور دیگر نیز به این لیست اضافه خواهند شد و تعداد این کشور های مقصد ما به عدد 20 خواهد رسید.

  1. صادرات به 16 کشوربرتر دنیا
  2. صادر کننده برتر کشوری در 4 سال پیاپی
  3. تامین و واردات مستقیم از بهترین منابع جهانی
  4. تولید و کشت با بالاترین استانداردهای بین‌المللی

نارمک به اهمیت تولید محصولات ارگانیک و طبیعی واقف است و تمام مراحل کشت، برداشت و فرآوری را با همکاری خبره ترین کشاورزان و متخصصین و بدون استفاده از سموم شیمیایی، کود های غیرطبیعی و افزودنی‌های مصنوعی انجام میدهد و در نهایت محصولاتی ارگانیک، با افلاتوکسین کنترل شده، استاندارد و سالم را از مزرعه تا خانه شما هدایت می‌کند.

شرکت نارمک یکی از پیشرفته‌ و مکانیزه‌ترین خطوط تولید آجیل در ایران را دارا می‌باشد و به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان در این صنعت نیز شناخته می‌شود. کارخانه کاروان تندیس توس (نارمک) با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته اروپایی تجهیز شده است و بالاترین ظرفیت تولید در کشور را به خود اختصاص داده است. ما در نارمک تمامی مواد اولیه را تحت آزمایش‌های دقیق میکروبی و افلاتوکسین قرار می‌دهیم و افتخار این را داریم که بگوییم محصولات خروجی با بالاترین کیفیت مورد نظر بازارهای هدف و عاری از هرگونه آلودگی به مصرف کنندگان ارائه شود.