سوالات متداول

01

چه محصولاتی در کارخانه نارمک تولید می‌شود؟

کارخانه نارمک یکی از بزرگترین و سریع‌ترین خطوط تولید در ایران را دارا می‌باشد؛ محصولات تولیدی ما به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ آجیل که شامل پسته، بادام درختی، تخمه، مغز تخمه، بادام هندی، بادام زمینی، گردو، انواع آجیل مخلوط و آجیل میوه می‌باشد و همچنین خشکبار که شامل آلبالو خشک، آلو خشک، آناناس خشک، انبه خشک، انجیر خشک، پرتقال خشک، توت فرنگی خشک، خرما، خرمالو خشک، سیب خشک، قیسی، کشمش، کیوی خشک، گلابی خشک و نارگیل خشک می‌باشد.

02

وجه تمایز نارمک با دیگر شرکت های آجیل در چیست؟

ماندگاری تمامی محصولات نارمک بیشتر از ۹ ماه است، و این امر بدون استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده انجام می‌شود، بسته‌بندی محصولات نارمک با استفاده از فناوری‌های پیشرفته ای انجام می‌شود و بسیار با کیفیت است. همچنین، محصولات ما کم نمک بوده و بدون افزودنی‌های مصنوعی ارائه می‌شوند. بی‌تردید، در مقایسه با سایر شرکت‌ها و کارخانه‌ها که به طور گسترده از رنگ‌ها و اسانس‌ها برای بهبود ظاهر و طعم محصولات استفاده می‌کنند، ما این روند را نپذیرفته و از هرگونه رنگ و اسانس مصنوعی در محصولات خودداری می‌کنیم.

03

فرایند تامین و تولید محصولات نارمک برای محیط زیست زیان آور نیست؟

ما در شرکت نارمک، سیاست‌های مدیریتی جدی در راستای حفظ محیط زیست در فعالیت‌های تولیدی و صادراتی اجرا می‌کنیم؛ ما به عنوان یک شرکت فعال در زمینه تولید آجیل و خشکبار، محصولات خود را به صورت مستقل تولید می‌کنیم و برخی از آن‌ها از باغات پسته‌ای که در اختیار داریم به دست می‌آیند. همچنین، برای تامین نیازهای بازار و بهبود تنوع محصولات، محصولاتی را که در ایران قابل کشت نیستند را از کشورهای پیشرو در این زمینه وارد می‌کنیم و از هرگونه فعالیتی که منجر به جنگل زدایی و آسیب رساندن به محیط زیست شود، به شدت خودداری می‌نماییم چراکه سعی در اجرای رویکردهای مسئولانه و پایدار داریم.

04

نارمک چگونه به بازخوردها و شکایات مشتریان پاسخ می‌دهد؟

انتقادات، بازخوردها و شکایات مشتریان درنارمک با جدیت و توجه ویژه ای پاسخ داده می‌شود. تیم پشتیبانی نارمک، 24 ساعته و در تمام ایام سال با اشتیاق کامل و حوصله تمام بصورت تلفنی  پاسخگو مشتریان و منتقدان عزیز است؛ هدف ما از پاسخگویی به بازخوردها، ارائه خدمات بهتر، بهبود مستمرمحصولات و خدمات است تا مشتریانی رضایتمند داشته باشیم.

01

آیا محصولات شرکت نارمک صادر می‌شوند و در بازارهای بین‌المللی در دسترس هستند؟

شرکت نارمک از سال 1399 تاکنون به عنوان صادر کننده برتر کشور انتخاب شده است؛ ما در نارمک برای افزایش دسترسی محصولات‌مان در بازارهای بین‌المللی اقدامات متعددی را انجام داده ایم. در حال حاضر ما به ۱۶ کشور برتر دنیا صادرات داریم و تا پایان سال ۴ کشور دیگر را به لیست کشورهای مقصد اضافه خواهیم کرد. صادرات ما از طریق روش‌های هوایی، ریلی، دریایی و زمینی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

02

بسته بندی محصولات نارمک قابل بازیافت هستند؟

بله، نارمک به تولید محصولاتی با بسته‌بندی قابل بازیافت با تمایل ویژه‌ای می‌پردازد. ما به عنوان یک شرکت دوستدار محیط زیست، تمام تلاش خود را برای استفاده از بسته‌بندی‌هایی که قابلیت بازیافت دارند، به کار می‌گیریم. این اقدام نه تنها در کاهش آلاینده‌ها و تولید کمتر زباله‌های پلاستیکی مؤثر است، بلکه به حفظ منابع طبیعی و حمایت از محیط زیست کمک می‌کند. به همین دلیل، بسته‌بندی محصولات ما تماماً قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست هستند.

03

آیا شرکت نارمک از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک برای تولید محصولات استفاده می‌کند؟

بله، شرکت نارمک به هیچ عنوان از افزودنی‌ها و مواد شیمیایی در ترکیبات محصولات خود استفاده نمی‌کند. ما برای تولید محصولات خود از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک استفاده می‌کنیم که بهداشت و ایمنی آنها تأیید شده است؛ تمامی موادی که در فرآیند تولید استفاده می‌شوند، مورد بازرسی دقیق قرار می‌گیرند تا از کیفیت و سلامت محصولات اطمینان حاصل شود، این رویکرد نشان دهنده تعهد ما به ارائه محصولات با کیفیت برای مشتریان است و همچنین به حفظ سلامتی مصرف‌کنندگان ما کمک بسیاری می‌کند.

04

اقدامی برای حفظ ویتامین ها و طعم محصولات انجام می‌دهید؟

بله، ما هر بخش از فرآیند تولید تا بسته‌بندی را مورد بررسی و بازبینی دقیق قرار می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که ویتامین‌ها و طعم محصولات بهینه است؛ از جمله این اقدامات می‌توانیم به استفاده از روش تفت با حرارت غیر مستقیم اشاره کنیم که باعث می‌شود ویتامین‌ها و مواد مغذی موجود در محصولات حفظ شوند. همچنین، ما از روش ها و فناوری‌های پیشرفته‌ای در فرآیند تولید استفاده می‌کنیم تا از از دست رفتن ویتامین‌ها و مواد مغذی جلوگیری کنیم.